WYNAJEM STUDIA FOTOGRAFICZNEGO NA GODZINY WROCŁAW W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH.

Najczęściej zadawane pytania:

Dostępność naszej przestrzeni można sprawdzić  kontaktując się telefonicznie lub mailowo.

Rezerwacje przyjmujemy drogą mailową, telefonicznie lub przez arkusz rezerwacji https://studioprzyparku.pl/rezerwacja-online/. W rezerwacji należy umieścić informacje odnośnie:
– imię
– adres e-mail
– numer telefonu
– daty i przewidywanych godzin wynajmu,
– cel rezerwacji,
– ilość uczestników
– uwagi, specjalne wymagania, jakie tł itp.
– dane do faktury

Rezerwacja będzie utrzymana po wniesieniu pełnej opłaty za wynajem nie dalej jak w ciagu 24 godzin od czasu jej dokonania. Brak opłaty wiąże się z anulowaniem rezerwacji.

Studio mieści się na Kozanowie w cichej i spokojnej części willowej. Znajdujemy się w odległości 6 km od Wrocławskiego rynku. Dojechać można samochodem lub linią tramwajową 31,32 przystanek Kolista autobusem C, 126 lub 127 przystanek Wiślańska. Wejście do studia jest bezpośrednio z ulicy.

Parkowanie na ulicy bezpośrednio przed studiem. Zawsze są wolne miejsca a parkowanie jest bez opłat.

Prosimy o przybycie na 10 minut przed zarezerwowaną godziną wynajmu aby dopełnić wszelkich formalności. Jeśli rezerwujesz u nas studio np. w godzinach 12:00-16:00, zapraszamy o 11:50, ponieważ do godziny 12:00  może trwać inna sesja lub studio jest jeszcze zamknięte. Prosimy również o punktualne opuszczanie studia, asystent poinformuje Cię 15 minut przed końcem czasu o tym fakcie.

Odwołanie rezerwacji później niż 24h przed godziną rozpoczęcia potwierdzonego rezerwacją wynajmu jest jednoznaczne z poniesieniem pełnych jego kosztów. Odwołanie rezerwacji później niż 48h i wcześniej niż 24h przed godziną rozpoczęcia potwierdzonego rezerwacją wynajmu jest jednoznaczne z poniesieniem 50% kosztów wynajmu.
Istnieje możliwość bezpłatnego przełożenia lub rezygnacji z rezerwacji za pośrednictwem wiadomości email, wysłanej nie później niż 48h przed rozpoczęciem potwierdzonego rezerwacją wynajmu.

Minimalny czas wynajmu studia to:

pon-pt w godzinach 8.00-20.00 to 2 godziny 

pon-pt w godzinach 20.00-8.00 i sob-ndz to 4 godziny

Wynajem zaczyna się w momencie rozpoczęcia korzystania z naszych usług/przestrzni i kończy w momencie zakończenia korzystania z naszych usług/przestrzeni. Czas wynajmu musi zawierać się w zarezerwowanych godzinach wynajmu. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania świadczenia usług i zamknięcia przestrzeni po upłynięciu zarezerwowanego czasu wynajmu.
Po uprzedniej konsultacji istnieje możliwość rezerwacji niestandardowego czasu wynajmu (wynajem kilkudniowy, okresowy, ponadgodzinowy).
Przykład: rezerwacja studia w godzinach 9-14 (jeśli nie uzgodniono warunków szczególnych):
– oznacza gwarancję dostępu do studia/sprzętu i pomocy asystenta od godziny 9 i wiąże się z opuszczeniem studia do godziny 14,
– nie oznacza możliwości rozstawiania się/wykonywania makijażu przed 9,
– nie oznacza pomocy asystenta z wnoszeniem sprzętu do studia przed 9,
– nie oznacza możliwości wykonywania zdjęć do 14 i pakowania się po godzinie 14.

 

W przypadku dostępności studia i zgody managera studia istnieje możliwość przedłużenia wynajmu na godziny wcześniej niezarezerwowane według stawki cennikowej w danym przedziale czasu najmu. 

– dostęp do przestrzeni  studia bez cykloramy,
– pomoc asystenta studia w zakresie rozkładania/podłączania/składania sprzętu studyjnego i prawidłowego korzystania z naszej przestrzeni i sprzętu,
– dostęp do wszystkich elementów wyposażenia studia znajdujących się na liście https://studioprzyparku.pl/wyposazenie-studia-w-cenie-wynajmu/ ujętych  w pozycji „sprzęt zawarty w cenie najmu studia”

W ramach godzin wynajmu jest możliwość korzystania z cykloramy po wniesieniu dodatkowej opłaty w wysokości 60zł.

Dla zapewnienia czystej i nie zadeptanej powierzchni cykloramy po każdym wynajmie wymaga ona doprowadzenie do stanu poprzedniego co wiąże się z pewną pracą i poniesieniem kosztów (najczęściej to przemalowanie jej podłogi). 

W studio jest WiFi  z szybkim dostępem do internetu przez łącze światłowodowe. 

W studio znajduje się nagłośnie bluetooth więc odtwarzanie z takich mediów jak np. Spotify nie stanowi problemu.

W studio znajduje się projektor na stałe zamontowany a na ścianie 110″ ekran. Przesyłanie treści odbywa się bezprzewodowo przez sieć WiFi za pośrednictwem Google chromecast.

Jesteśmy w stanie zorganizować usługę cateringową. Zapytania wraz ze szczegółowym zapotrzebowaniem prosimy przesyłać na nasz adres email.
Na miejscu, do dyspozycji klientów w studio posiadamy wyposażony aneks kuchenny (lodówka z zamrażalnikami, ekspres do kawy, czajnik elektryczny.
Kawa i woda filtrowana w cenie wynajmu.
 

Studio Przy Parku

Studio dostępne do wynajmu 24h/7.
Kontakt telefoniczny Pn-Sob: 10:00 – 20:00
(poza tymi godzinami prosimy o kontakt mailowy)
 tel: 723 845 550

Kontakt

© 2021 Studio Przy Parku. Wszelkie prawa zastrzeżone.